,

Перфоратор DELI 0121


– рачен перфоратор за хартија

– капацитет на дупчење до 10 листа

– растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 6 mm

Шифра: 1039 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор DELI 0121”

Сеуште нема коментар за овој производ