,

Перфоратор DELI 0115


– рачен перфоратор за хартија

– можност за перфорирање една дупка

– идеална за билети, сметки и друго

Шифра: 1638 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор DELI 0115”

Сеуште нема коментар за овој производ