ПЕРФОРАТОР 78100


ПЕРФОРАТОР 78100
– перфорира до 100 листови
– метална конструкција

ПЕРФОРАТОР 78100
– перфорира до 100 листови
– метална конструкција

Шифра: 944 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “ПЕРФОРАТОР 78100”

Сеуште нема коментар за овој производ