,

Пепелник CINDERELLA


-керамички пепелник за на маса

-дијаметар 102 mm

длабочина 33 mm

-достапна во повеќе бои

-Пепелник CINDERELLA

Шифра: 2588 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пепелник CINDERELLA”

Сеуште нема коментар за овој производ