, , ,

Пенкало со држач за на маса LAMA


-пластично пенкало со можност за поставување на маса

-со еластично пластично јаже

-Пенкало со држач за на маса LAMA

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пенкало со држач за на маса LAMA”

Сеуште нема коментар за овој производ