, ,

Папка UR 40мик. GLOBOX A4


– изработена од проѕирна фолија

– дебелина 35 микрони

– универзална перфорација

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка UR 40мик. GLOBOX A4”

Сеуште нема коментар за овој производ