,

Папка UR NOKI XL A4


– изработена од проѕирна фолија

– капацитет за повеќе листови

– универзална перфорација

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка UR NOKI XL A4”

Сеуште нема коментар за овој производ