,

Папка UR NOKI CRYSTAL А4


-изработена од проѕирна фолија

-дебелина 130 микрони

-универзална перфорација

-Папка UR NOKI CRYSTAL А4

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка UR NOKI CRYSTAL А4”

Сеуште нема коментар за овој производ