,

Папка UR NOKI A4


– изработена од проѕирна фолија

– дебелина 35 микрони

– универзална перфорација

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка UR NOKI A4”

Сеуште нема коментар за овој производ