, ,

Папка UR GLOBOX


-изработена од проѕирна фолија со лента во боја

-дебелина 50 микрони

-универзална перфорација

-Папка UR GLOBOX

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка UR GLOBOX”

Сеуште нема коментар за овој производ