Папка NOKIПВЦ без метален механизам


Опис и спецификации
предна страна проѕирна фолија
дебелина 80 микрони
две дупки за складирање во регистратор

Шифра: 0521 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка NOKIПВЦ без метален механизам”

Сеуште нема коментар за овој производ