,

Папка L A4 во боја


-изработена од полупроѕирна фолија во боја

-дебелина 80 микрони

-отвор на десна и горна страна

-Папка L A4

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка L A4 во боја”

Сеуште нема коментар за овој производ