Папка L А4


-изработена од проѕирна фолија

-отвор од горна и десна страна

-дебелина 80 микрони

-Папка L А4

Шифра: 0516 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка L А4”

Сеуште нема коментар за овој производ