, ,

Папка GLOBOX 101


– изработена од тврда пластика

– џеб и картонче на грб, џеб внатре

– метален механиам за две дупки

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка GLOBOX 101”

Сеуште нема коментар за овој производ