, ,

Папка DELI E5381


– изработена од ПВЦ

– со два метални прстена

– пластичен сепаратор

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI E5381”

Сеуште нема коментар за овој производ