, ,

Папка DELI E38986


-изработена од ПВЦ

-со два метални прстени

-џеб за картонче на грб

-Папка DELI E38986

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI E38986”

Сеуште нема коментар за овој производ