, ,

Папка DELI 5701


– изработена од тврда проѕирна пластика

– пластични штипки за затварање

– одговара за чување на А4 документи

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5701”

Сеуште нема коментар за овој производ