– изработена од тврда мат пластика

– пластична рачка

– пластичен механизам за затварање

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5573”

Сеуште нема коментар за овој производ