, ,

Папка DELI 5524 A5


– изработена од подебела проѕирна фолија

– пластичен патент во боја

– џеб со картонче за евиденција

– изработена од подебела проѕирна фолија

– пластичен патент во боја

– џеб со картонче за евиденција

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5524 A5”

Сеуште нема коментар за овој производ