, ,

Папка DELI 5468


– висечка папка изработена од картонски материјал

– со метална шина

– за А4 формат

– висечка папка изработена од картонски материјал

– со метална шина

– за А4 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5468”

Сеуште нема коментар за овој производ