, ,

Папка DELI 5383


-изработена од ПВЦ

-со два метални прстени

-со пластична кочница

-Папка DELI 5383

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5383”

Сеуште нема коментар за овој производ