, ,

Папка DELI 5382


– изработена од ПВЦ

– со два метални прстена

– со пластична кочница

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 5382”

Сеуште нема коментар за овој производ