, ,

Папка DELI 39614


– изработена од ПВЦ

– достапна во повеќе бои

– со 4 метални прстени и внатрешен џеб

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 39614”

Сеуште нема коментар за овој производ