, ,

Папка DELI 39581


– изработена од пластика

– со три клапни и два ластика

– бигови за прилагодување на дебелина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 39581”

Сеуште нема коментар за овој производ