, ,

Папка DELI 39576


-изработена од ПВЦ

-со два метални прстени

-џеб за картонче на предна страна

-Папка DELI 39576

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка DELI 39576”

Сеуште нема коментар за овој производ