, , ,

Папка ARK/GLOBOX ПВЦ без метален механизам


– предна страна проѕирна фолија

– задна страна мат пластика

– две дупки за складирање во регистратор

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка ARK/GLOBOX ПВЦ без метален механизам”

Сеуште нема коментар за овој производ