, ,

Папка со ластик DELI 38983 ПВЦ 2 см


– изработена од ПВЦ

– со два ластика

– со три клапни

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со ластик DELI 38983 ПВЦ 2 см”

Сеуште нема коментар за овој производ