,

Папка со ластик ПВЦ А4 1 см


– изработена од ПВЦ

– бигови за прилагодување на дебелина

– со два ластика

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со ластик ПВЦ А4 1 см”

Сеуште нема коментар за овој производ