,

Папка со врвка и клапна А4 картонска каширана


– картонска папка каширана

– со врвки за врзување на документите

– за А4 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со врвка и клапна А4 картонска каширана”

Сеуште нема коментар за овој производ