,

Папка прешпан


– димензија 243×322 mm

– изработена од прешпан 450g/m2

– со 3 клапни

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка прешпан”

Сеуште нема коментар за овој производ