,

Папка ПВЦ OFFIHOLD


– изработена од ПВЦ

– со еден преклоп

– пластична шина за држење листови

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка ПВЦ OFFIHOLD”

Сеуште нема коментар за овој производ