,

Острилки DELI auto-feed 10800


Острилки DELI auto-feed 10800
– за графитни моливи до 8мм
– висококвалитетно метално сечило
– силна конструкција отпорна на кршење
– боja: плава,црвена

Острилки DELI auto-feed 10800
– за графитни моливи до 8мм
– висококвалитетно метално сечило
– силна конструкција отпорна на кршење
– боja: плава,црвена

Шифра: 545 Категории: ,
Боја

Плава, Црвена

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Острилки DELI auto-feed 10800”

Сеуште нема коментар за овој производ