,

Нож за мал скалпер 10 ножиња ARK 3A


– метални ножеви за мал скалпер
изработени од нерѓосувачки челик
можност за повеќекратна употреба

– метални ножеви за мал скалпер
изработени од нерѓосувачки челик
можност за повеќекратна употреба

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Нож за мал скалпер 10 ножиња ARK 3A”

Сеуште нема коментар за овој производ