,

Ножици P-270


нерѓосувачки сечила

-должина 270мм

-пластични рачки

-Ножици P-270

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици P-270”

Сеуште нема коментар за овој производ