,

Ножици DELI E6076


Ножици DELI E6076
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 117mm
компактен и модерен дизајн

Ножици DELI E6076
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 117mm
компактен и модерен дизајн

Шифра: 653 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI E6076”

Сеуште нема коментар за овој производ