,

Ножици DELI E6059


Ножици DELI E6059
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 175mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Ножици DELI E6059
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 175mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Шифра: 737 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI E6059”

Сеуште нема коментар за овој производ