,

Ножици DELI E6058


Ножици DELI E6058
нерѓосувачки сечила
должина 175mm
– гумирани рачки 

Ножици DELI E6058
нерѓосувачки сечила
должина 175mm
– гумирани рачки 

Шифра: 2991 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI E6058”

Сеуште нема коментар за овој производ