,

Ножици DELI E6013


Ножици DELI E6013
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 178mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Ножици DELI E6013
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 178mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Шифра: 2824 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI E6013”

Сеуште нема коментар за овој производ