,

Ножици DELI E6009


Ножици DELI E6009
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 180mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Ножици DELI E6009
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 180mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Шифра: 2078 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI E6009”

Сеуште нема коментар за овој производ