,

Ножици DELI 6062


Ножици DELI 6062
нерѓосувачки сечила со модерен дизајн
должина 175mm
симетрични рачки изработени од пластика

Ножици DELI 6062
нерѓосувачки сечила со модерен дизајн
должина 175mm
симетрични рачки изработени од пластика

Шифра: 0972 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6062”

Сеуште нема коментар за овој производ