,

Ножици DELI 6050


Ножици DELI 6050
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 175mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Ножици DELI 6050
нерѓосувачки сечила со заштитно капаче
должина 175mm
симетрични ергономски гумирани рачки

Шифра: 0395 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6050”

Сеуште нема коментар за овој производ