,

Ножици DELI 6027


нерѓосувачки сечила
– големина 175mm
– гумирани рачки

нерѓосувачки сечила
– големина 175mm
– гумирани рачки

Шифра: 846 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6027”

Сеуште нема коментар за овој производ