, ,

Ножици DELI 6010


-нерѓосувачки сечила

-должина 210мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 6010

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6010”

Сеуште нема коментар за овој производ