, ,

Ножици DELI 6005


-нерѓосувачки сечила

-должина 140мм

-пластични рачки

-нерѓосувачки сечила

-должина 140мм

-пластични рачки

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6005”

Сеуште нема коментар за овој производ