, ,

Ножици DELI 6003


нерѓосувачки сечила

-должина 175мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 6003

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 6003”

Сеуште нема коментар за овој производ