, ,

Ножици DELI 374455


нерѓосувачки сечила

-должина 185мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 374455

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 374455”

Сеуште нема коментар за овој производ