, ,

Ножици DELI 0603


нерѓосувачки сечила

-должина 170мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 0603

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 0603”

Сеуште нема коментар за овој производ