НОЖИЦИ 9908 210мм


НОЖИЦИ 9908
– димензии: 210мм
– гумени рачки во црвена боја

НОЖИЦИ 9908
– димензии: 210мм
– гумени рачки во црвена боја

Шифра: 483 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “НОЖИЦИ 9908 210мм”

Сеуште нема коментар за овој производ