,

Ножици SA103L


нерѓосувачки сечила

-должина 130мм

-пластични рачки

-Ножици 3205

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици SA103L”

Сеуште нема коментар за овој производ