,

Мултифункционално ноже EXPERT


-мултифункционално ноже со 11 функции нож, пила, ножици, шрафцигери, отварач итн.

-Мултифункционално ноже EXPERT

Шифра: 3070 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мултифункционално ноже EXPERT”

Сеуште нема коментар за овој производ